miviot monawileoba?
ar mivigot: 50%
ki mivigot: 50%
გამოკითხულია: 10
გზავნილი
1. AC MILAN (Off)
[ 08 Oct 2013, 21:18 ]
gamoucxadebs tu ara sochis olimpiadas boikots saqartvelo?! erovnul olimpiur komietetshi gadawyvetilebis shecvlas ar gamoricxaven, tumca ara am etapze. komitetis prezidenti leri xabelovi adasturebs, rom rusi mfrinavis monawileoba chiraghdnis gadacemis ghonisdziebashi namdvilad miughebelia, tumca es ar aris jerjerobit boikotis gamocxadebis safudzveli. am temastan dakavshirebit gancxadeba gaaketa parlamentis tavmjdomaremac. "tu ruseti sheecdeba, rom sportuli ghonisdzieba gadaaqcios politikur ghonisdziebad, tu ruseti sheecdeba rom an ar ver dainaxos chveni ketilshobiluri ganzraxva, mashin chvenc mogviwevs politikuri gadawyvetilebis migheba. me piradad vtvli, rom rusi samxedro mfrinavis im rolshi gamoyvana, razec dghesaa saubari, es dzalian xazgmasuli nabiji da gzavnili ara mxolod saqartvelostvis, aramed mteli demokratiuli samyarostvis. saxelmwifoebi gmirebs tavad archeven da chven chkuas aravis ar vaswavlit, magram amasobashi, saxelmwifoebi aset dros met yuradghebas aqceven konteqsts," - ganacxada parlamentis tavmjdomarem da dasdzina, rom saqartvelos xelisufleba gansakutrebuli yuradghebit daakvirdeba am procesebs da tu sabolood gamoikveta, rom sochis olimpiadaze politika charbobs sports, mashin xelisufleba miighebs saxelmwifosa da moqalaqeebis ghirsebis shesabamis gadawyvetilebas.
Wyaro.rustavi2
[Pasuxi][Cit]|
2. x.z. (Off)
[ 08 Oct 2013, 21:32 ]
Oo rogor magrad mkidia...
aba raghas vpostav? magrad rom mkidia xom unda icodet
[Pasuxi][Cit]|
3. vika (Off)
[ 08 Oct 2013, 21:48 ]
:D :D
[Pasuxi][Cit]|
4. VampirE (Off)
[ 08 Oct 2013, 23:03 ]
ალბათ არა...
[Pasuxi][Cit]|
5. DaDa (Off)
[ 08 Oct 2013, 23:24 ]
Magatac eg undat.nervebze tamashoben.xoda vachvenot rom rkinis nervebi gvaqvs!unda mivigot aucileblad! Da kidev erti..ase yvelafris politikur chrilshi ganxilva kargs arafers mogvitans chemi azrit!
[Pasuxi][Cit]|
6. Shoti (Off)
[ 08 Oct 2013, 23:29 ]
:) :) :) :) :)

"ბიჯო, ამერიკამ 1980 წლის მოსკოვის ოლიმპიადაში მონაწილეობაზე უარი თქვა იმიტომ, რომ რუსეთმა (არ დამიწყოთ ახლა სსრკ სხვა ქვეყანა იყოო) ჯარი შეიყვანა სულ სხვა ქვეყანაში -- ავღანეთში. ახლა კი, უკაცრავად პასუხია და რუსებმა თავზე დაგვასკორეს, ტერიტორიები აგვახიეს (სხვათა შორის, ვინც არ იცის, სოჭიც საქართელო იყო ადრე და საერთოდ, ქართული სიტყვაა) და ამწუთასაც გვართმევენ, დაგვბომბეს, დაგვხოცეს, ღვინო გაგვიბანძეს, შუა ზალაში (გინდათ საძინებელში) მავთულხლართები გაგვიბეს და არ მესმის არანაირად, რატომ მივეთრევით მაგ ოლიმპიადაზე? ეს დედაარღნიანი სიტყვა „ღირსება“ მარტო რუსეთთან მიმართებაში რატომ გვავიწყდება?"
[Pasuxi][Cit]|
7. B I B I (Off)
[ 08 Oct 2013, 23:35 ]
xandaxan ase gavdzaliandebit es qartvelebi da tavs gamovidebt. Chemi satqelic dadam tqva da ertic. Es olimpiada rusetis kutvnileba ar aris.
[Pasuxi][Cit]|
8. DaDa (Off)
[ 08 Oct 2013, 23:38 ]
ციტატა: Shoti imìtom gvaviwydeba megobaro rom zala agmarts xnavns da roca agmarti xar da znelad magram zala mainc gereva xandaxan zedmetad ar unda gaibgindzo da ragac ragaceebs cota sxvanairad unda miudge!tu ar gagigia shen did kactan rom patara kacs martali ar gasvlia?sporti es iseti ramea polit. Chrilshi ar unda ganixilebodes..unda mivigot kidec da warmatebasac unda mivagwiot da mag dddddddd rusebs chkuac unda vaswavlot! Tumca mesmis rom ar mivigot pasuxic sworia da ufro sworicaa magram mgonia rom uari ar unda vtqvat maìnc.
[Pasuxi][Cit]|

<<wina. | shemdegi>>
1,2

პასუხი თემაზე
მთავარ გვერდზე
Save .txt

პლიუსი თემას