გზავნილი
241. GI0 (Off)
[ 28 Oct 2013, 11:32 ]
ციტატა: Nodar Sikharulidze lamazia
[Pasuxi][Cit]|
242. [GURULO] (Off)
[ 28 Oct 2013, 12:10 ]
me ar vici ra moxdeba dgeis shemdgom.
Me ar vici ra iqneba momavalshi.
Me ar vici, chven, axalgazrdebs, gveqneba tu ara raime gasaqani, magram imas ki danamdvilebit vityvi rom qartveli eri arafris girsia, gavimeoreb akakis sityvebs 'furtxis girsi xar shen saqartvelo', asea es, moswons am xalxs es ocneba da ra qnan, imas ki ar aqceven yuradgebas rom prezidentad vigac 'siko' airchies, romelic qliavis shtabechdilebas tovebs da romlis mimartac odnavi simpatiac ki ar gamachnia, an ki ratom unda gamachndes roca tipi imena 'pitalo' aris rogorc politikosi. Minda me exla 'satamasho tojina' prezidentad?

Is ki ver mivxvdit, rom sxva partiis prezidenti ufro demokratiuli iqneboda da yvelaferi 'erti klanis' xelshi ar iqneboda....

Samwuxaroa, magram asea yvelaferi.
[Pasuxi][Cit]|
243. [GURULO] (Off)
[ 28 Oct 2013, 12:14 ]
qartvel ers arasodes ar gaachnia sakutari azri, arasodes!

Moswons am xalxs ise moqceva rogorc ubrdzaneben mtavrobidan da mokalit tu gindat...

Miiltvian rusetisken, miiltvian amerikisken, miiltvian evropisken, xolo saqartvelos iviwyeben.

me ragac mainteresebs: tqven, qartvelo xalxno, saqartvlos saqartvelo girchevniat tu rusetis saqartvelo an amerikis saqartvelo??

Chemi azrit, yvelafris problema aris televizias mijachvuli eri da maxinji msoflmxedveloba.
[Pasuxi][Cit]|
244. ***MaLeNa*** (Off)
[ 28 Oct 2013, 12:22 ]
გამოძერწავენ ისე, როგორც უნდათ :)
[Pasuxi][Cit]|
245. bZzziki (Off)
[ 28 Oct 2013, 13:25 ]
ციტატა: [GURULO] Shen akaki AR car,Da AR gepatieba ;-)


Da,saertod,katabalaxas nayeni daliet,nacebma )) zgvars gadadixart. Ertmanets afurtxet. Iqneb,10 wlis dagrovebuli chuchyi chamogerecxot Da gamoixedot tvalebshi ))

es administracia RAs aketebs,netav!

es ganyofileba daxuret Cota xnit,krunchxvebi rom hauvlit nacebs,mere gaxsenit
[Pasuxi][Cit]|
246. Stranger (Off)
[ 28 Oct 2013, 13:38 ]
ციტატა: ***MaLeNa*** .goodpost.
[Pasuxi][Cit]|
247. Aristokratka (Off)
[ 28 Oct 2013, 14:05 ]
.haha.
[Pasuxi][Cit]|
248. LesTaT (Off)
[ 28 Oct 2013, 15:01 ]
samwuxaroa magram erti + isaa rom pingvini prezidenti aravis eyoleba!
[Pasuxi][Cit]|

<<wina. | shemdegi>>
1,2,3...30,31,32,33,34

Gverdi:


პასუხი თემაზე
მთავარ გვერდზე
Save .txt

პლიუსი თემას